nakladacek.cz

Pronájem skladových prostor v Praze

Někdy se stává, že kvůli plánovaným nebo nepředvídaným okolnostem musí být majetek uložen v jedné místnosti, např. při rekonstrukci. V takových situacích bude nejlepší uschovat věci ve skladovém prostoru. Ne vždy je to však možné provést svépomocí, vinou tomu může často být absence prostoru pro vytvoření dočasného skladovacího místa.

Stěhovací firma Náklaďáček vám může nabídnout skladovací prostory v Praze za výhodných podmínek, s možností vlastního dopravy či pomocí přepravních služeb objednaných u nás.
Pro více informací o pronájmu skladovacích prostor a stěhovacích službách nás kontaktujte přes telefon nebo poptávací formulář.

Uskladnění nábytku a věcí

Dočasné skladování je nepostradatelnou pomocí při rekonstrukci bydliště. Pokud plánujete rekonstrukci domu a chcete uvolnit prostor pro jednodušší úpravy interiéru, bude to ideální řešení, jelikož uskladnění nábytku jinde pomůže Vám ochránit jej před poškozením během renovace.

    Pronájem skladových prostor

    Garantujeme zachování vašich věcí a opatrnost při manipulaci s nimi - nakládce, přepravě a vykládce. Disponujeme prostornými nákladními vozidly a hlavně zkušenými pracovníky. Naše služby jsou k dispozici jak pro soukromé, tak i pro firemní klienty a nabízíme pronájem skladovacích prostor o různých kubaturách.

    Pronájem skladu v Praze

    Sledujeme nabídky dostupné na trhu a snažíme se, aby naše služby byly cenově i kvalitativně co nejatraktivnější. Pokud si potřebujete pronajmout sklad v Praze, kontaktujte nás. Pokusíme se vám vytvořit tu nejlepší nabídku za přijatelnou cenu.

    Dočasný pronájem skladu

    Společnost Náklaďáček přistupuje k realizaci zakázek velice zodpovědně, s profesionálním přístupem. Zaručujeme především:

    • Širokou škálu služeb spojených s umístěním věcí, např. pronájem dočasného skladu v Praze;
    • Garanci bezpečnosti a nepoškození vašeho majetku;
    • Flexibilní podmínky spolupráce a včasné plnění všech dohod;

    Poptávka na skladovací služby

    Naše služby fungují nepřerušeně i o víkendech. Od našich zákazníků máme mnoho pozitivních ohlasů.
    Neváhejte nás kontaktovat, naši konzultanti rádi přijmou váš hovor, vyřídí vaší poptávku a poskytnou vám vyčerpávající informace na vaše otázky.

    Kontaktujte nás přes:

    Email: Info@nakladacek.cz
    Telefon: +420 777 323 771
    Sociální sítě: Facebook
    BOKAS Transfer s.r.o.
    Krymská 227/29, 101 00 Praha 10
    IČO: 21047197
    v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 396152

    Made on
    Tilda