nakladacek.cz

Stěhování firem a kanceláří v Praze a okolí

Stěhování plánované společností je složitý úkol, který vyžaduje zručné stěhováky pro provádění prací a speciální vozidla pro převoz nábytku a vybavení. Ne každá společnost si může dovolit strávit příliš mnoho času nicneděláním. "Paralyzovaná" kancelář, která čeká na své přesídlení, může organizaci stát spoustu peněz, jelikož zaměstnanci pracují méně efektivně a účinně než by mohli.

Společnost Náklaďáček je připravena vám pomoci profesionálně přestěhovat vaši firmu v Praze. Naši pracovníci jsou vyškoleni jak správně zabalit vaše věci.
Neporušujeme smluvní podmínky, jsme otevřeni spolupráci a poskytujeme velké množství doplňkových služeb. Kontaktujte nás nebo zanechte online poptávku pro zadání objednávky.

Stěhování firem Praha

Přeprava nábytku může být složitým úkolem, protože kromě toho, že musíte vědět, jak nábytek přemístit, musíte také vědět, jak jej efektivně naskládat, aby nedošlo k rozbití křehkých předmětů a poškození stolů a židlí v důsledku nesprávného balení. U větších firem zvyšuje složitost prací i množství onoho nábytku. Pouze zkušenosti stěhováků a správná organizace mohou zajistit vysokou míru bezpečnosti a zkrátit dobu trvání práce.

Rychlou demontáž vestavěného nábytku, odvoz, nakládku a podobné procesy zvládnou naši pracovníci. Početný personál nám umožňuje provádět rozsáhlé stěhování včetně:

 • Stěhování kanceláří;
 • Stěhování firem;
 • Stěhování obchodů;
 • Stěhování skladu.

  Převoz nábytku

  Používáme kvalitní obalový materiál. Každý z našich zaměstnanců dbá na majetek zákazníka. Nábytek je spolehlivě chráněn a na přání zákazníka jej lze demontovat pro uskladnění. Používáme vlastní nářadí a spotřební materiál. Nábytek je balen s použitím:

  • Fixační fólie;
  • Bublinkové pásky ;
  • Kartonových Krabic;
  • Boxů apod.

  Cena za stěhovací služby

  Každý z dohodnutých procesů stěhování je již zahrnut v ceně služby a vylučuje tak jakékoli další poplatky. Náš tým specialistů může práce provádět sám nebo za přítomnosti klienta.
  Jsme připraveni provést stěhování velké firmy v Praze, ale i celé České republice. K přepravě nábytku používáme prostorná vozidla. Naši zaměstnanci po sobě nezanechávají žádný nepořádek. Rychle, kvalitně a za rozumnou cenu - toto je naše heslo. Objednejte si naše služby a my vás přestěhujeme v nejkratším možném čase.

  Pomoc při stěhování

  Naše firma poskytuje profesionální pomoc při stěhování. Nabízíme optimální podmínky jak pro organizace, tak pro soukromé osoby. Kvalita odvedené práce je zaručena a naši specialisté udělají vše pro to, aby vám poskytli nejlepší možnou nabídku. Pokud máte o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat a dohodnout se na blížícím stěhování.

  Kontaktujte nás přes:

  Email: Info@nakladacek.cz
  Telefon: +420 777 323 771
  Sociální sítě: Facebook
  BOKAS Transfer s.r.o.
  Krymská 227/29, 101 00 Praha 10
  IČO: 21047197
  v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 396152

  Made on
  Tilda