nakladacek.cz

Nákladní autodoprava V Praze

Doprava je důležitou součástí moderního života. Mnozí z nás alespoň jednou využilo služeb malých či velkých přepravních společností. Bohužel ne každá přepravní společnost plní své povinnosti v plné výši, v důsledku čehož je přepravovaný náklad v lepším případě doručen se zpožděním, v horším případě poškozen. Málokdo takovou situaci bere pozitivně, ale někdy se bez služeb přepravní společnosti prostě neobejdete.

Ve společnosti Náklaďáček jsme vyhodnotili současný stav trhu.
Nabízíme službu, která umožňuje bezpečnou a výhodnou přepravu zboží na krátké i dlouhé vzdálenosti. Přepravní služby poskytujeme po celé České republice a Evropě.

Dodávková autodoprava

Tento typ služby může potřebovat úplně každý. Abychom zajistili vysokou kvalitu služeb, disponujeme rozsáhlým vozovým parkem a najímáme pouze profesionální řidiče. Naši pracovníci odvádějí vynikající práci a zajišťují, že všechen náklad je doručen včas a za příznívé ceny.

    Mezinárodní stěhování

    Náklaďáček nabízí také stěhovací služby / autodopravu do jiného státu v rámci Evropy. Neplýtváme časem našich zákazníků, svou práci provádíme koordinovaně a organizovaně. Každý z našich zaměstnanců má své povinnosti, takže plánované stěhování proběhne v krátkém čase. Naši zaměstnanci v případě potřeby zabalí nábytek a další náklad pro, aby předešli jeho poškození, a křehký náklad přepraví odděleně. Naše služby se vyznačují:

    • Profesionálním přístupem;
    • Efektivním průběhem práce;
    • Flexibilními cenami.

    Cena za přepravu dodávkou

    Naše služba zaručuje, že vaš majetek bude doručen včas. Neporušujeme předpisy smlouvy a nabízíme maximálně transparentní spolupráci. Naši zaměstnanci přepraví váš náklad kdykoli, kdy vám to bude vyhovovat. Chcete-li získat více informací o aktuální nabídce či ponechat poptávku na dodávkovou autodopravu, neváhejte nás kontaktovat. Naši pracovníci vyjdou Vám vstříc a vytvoří pro Vás výhodnou nabídku v souladu s vašimi nároky.

    Kontaktujte nás přes:

    Email: Info@nakladacek.cz
    Telefon: +420 724 363 639
    Sociální sítě: Facebook
    WATERSMART, spol. s r.o.
    Blanická 590/3, 120 00 Praha 2
    IČO: 07090901
    All rights reserved.
    Made on
    Tilda