stěhovací služby nakladacek

Stěhování bytů a domů v Praze a okolí

Naše firma vám zajistí kvalitní, rychlé a bezproblémové stěhování po celé Praze a okolí. Chcete zjistit cenu stěhování? kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře nebo nám zavolejte. Nejprve proběhne konzultace, během které zjistíme rozsah stěhování a na základě toho sestavíme plán a průběh stěhování. Navrhneme vhodný počet pracovníků, potřebné materiály a dopravní prostředek. Po konzultaci obdržíte přibližnou cenovou kalkulaci. Pokud jsou vám navržené podmínky přijatelné, můžeme se domluvit na termínu vašeho stěhování.

Stěhování domů a bytů

Klasické stěhování domácností je bezesporu nejčastěji využívaný, zejména při stěhování jak menších, tak i větších bytů a domů. Jedná se o zlatou střední cestu mezi cenou a komfortem, ale i v tomto případě se staráme o celý průběh stěhování.
Zajišťujeme demontáž nábytku, zapůjčení krabic na stěhování, zabalení všech věcí do stretch fólie nebo krabic, nakládání do vozidla a následné vykládání, rozbalení všech věcí, montáž nábytku a jejich následné rozmístění dle přání zákazníka.

Jak probíhá stěhování

Balení probíhá obvykle v den stěhování. Pro větší stěhování je možné domluvit se na balení v jednom dni a následném převozu další den. Pokud si zákazník přeje zabalit své věci sám, můžeme mu poskytnout obalový materiál buďto předem v den prohlídky, nebo až v den stěhování, s dopravou materiálu po celé Praze za poplatek 400 Kč.
Pokud je potřeba, nábytek je demontován v den stěhování. Opět je možnost provést demontáž v jednom dni a přesunout nábytek v dalším dni. Demontáž nábytku provádějí naši zkušení pracovníci s potřebným nářadím.

Stěhování na klíč v Praze

Se službou stěhování „na klíč" necháváte veškeré starosti na nás. Od balení a vystěhování veškerých věcí, přes veškeré demontáže, odpojení spotřebičů a elektroniky, případně až po vymalování prostor. Jediné co od vás bude potřeba, je schůzka s naším technikem a předání klíčů od stěhovaných prostor.

Cena stěhování + nezávazná poptávka

Pro menší stěhování, jako je například přesun 5 kusů nábytku a 10 pytlů s oblečením, stačí vyplnit nezávaznou poptávku nebo nás kontaktovat telefonicky. Rychle vám sdělíme orientační nebo konečnou cenu za stěhování.
Při větším množství přepravovaných věcí nebo při stěhování těžkých břemen zašleme technika, který provede prohlídku objektu stěhování. Od něj získáte informace o potřebném vozidle, počtu pracovníků a celkové ceně stěhování.

Při stěhování bytů a domů využíváme vozidla s polstrovaným nákladním prostorem, vybavená kurtami k upevnění přepravovaných věcí, obalovým materiálem, sadou nářadí na montáž a demontáž nábytku, stěhovacími vozíky a popruhy pro snadnější manipulaci.

Pokud potřebujete pomoc se stěhováním v Praze a okolí, stěhovací firma Náklaďáček je tu pro vás!
Kontaktujte nás přes:

Email: Info@nakladacek.cz
Telefon: +420 777 323 771
Sociální sítě: Facebook
BOKAS Transfer s.r.o.
Krymská 227/29, 101 00 Praha 10
IČO: 21047197
v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 396152

Made on
Tilda