nakladacek.cz

Stěhování bytů a domů v Praze a okolí

Stává se, že lidé mění místo pobytu. Ne každý je připraven a ochoten se rozloučit se svými osobními věcmi. Nábytek může být cenný a pro majitele významný. Vzpomínky jsou k nezaplacení a zanechávat takové předměty při stěhování je naprosto nepřijatelné. Někdy jsou takové předměty malé a jejich velikost umožňuje jejich převoz po vlastní ose. Často se však stává, že věci jsou mimořádně velké a pomoc profesionálních stěhováků je nezbytná.

Firma Náklaďáček poskytuje kompletní stěhovací služby. Jsme připraveni vám nabídnout službu stěhování v Praze, a to rychle, kvalitně a za výhodných podmínek. Naši zaměstnanci jsou k věcem zákazníků maximálně šetrní, používají kvalitní obalový materiál a dbají na to, aby nábytek zákazníků zůstal čistý.

Stěhovací firma v Praze

Komfort je něco, kvůli čemu stojí za to využít služby od firmy Náklaďáček. Domy a byty se liší velikostí a podle toho se bude lišit i množství nábytku. Strávit čas balením každého kusu nábytku není snadný úkol. Kromě neefektivních balicích technik může nezkušenost způsobit, že osobní věci nebudou správně zabaleny a zvýší se riziko jejich poškození během přepravy. Nesprávné využití prostoru při nakládání může také způsobit zbytečné náklady a neorganizované stěhování nábytku je vždy náročné.

Převoz nábytku a věcí

Naše služby jsou ideální pro lidi, kteří se nemohou nebo nechtějí stěhovat svépomoci. Svěřením tohoto úkonu profesionálům odpadá nutnost shánět balicí materiál, objednávat auto a najímat stěhováky.

Jsme profesionálové a máme veškerý potřebný materiál pro balení, naši stěhováci jsou velice zruční a zkušení a poradí si i s velkými kusy nábytku. Disponujeme velkým vozovým parkem čistých a prostorných vozidel. Naše služby pokrývají všechny fáze stěhování do nového bytu. Pokud máte větší množství křehkých předmětů, jako jsou zrcadla, nádobí, skleněné vitríny apod. je objednání stěhovací služby u nás tou správnou volbou!

Zanechat poptávku na stěhování

Zanechat poptávku na stěhování domácností u nás můžete několika způsoby. Můžete zanechat poptávku přes formulář, nebo se zavolat na naše telefonní číslo. Naši konzultanti vždy rádi vyřídí Vaší poptávku a projednají Vaše požadavky. Uděláme vše pro to, abyste zůstali spokojeni. Zaručujeme preciznost a poctivost provedí práce, která bude dokončena bez jakýchkoli prodlev!

Kontaktujte nás přes:

Email: Info@nakladacek.cz
Telefon: +420 777 323 771
Sociální sítě: Facebook
BOKAS Transfer s.r.o.
Krymská 227/29, 101 00 Praha 10
IČO: 21047197
v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 396152

Made on
Tilda