nakladacek.cz

Vyklízení bytů a domů v Praze

Nábytek se nachází v domácnostech, kancelářích, firmách a všech ostatních budovách, kde se pohybuje člověk. S rychlým rozvojem technologií a rozsáhlou industrializací se nábytek stal dostupným pro všechny a někteří se dokonce začali potýkat s problémem jeho likvidace.

Objednávání přepravních služeb u jedné společnosti a zároveň hledání organizace, která je ochotna odvézt starý nábytek, vede k nadměrným nákladům a ztrátě velkého množství času.
Náklaďáček poskytuje službu vyklízení domácností (a následovného odvozu nábytku na sběrný dvůr), bez ohledu na množství práce. Nabízíme cenově dostupný a kvalitní servis. Disponujeme velkým vozovým parkem a zkušeným personálem.

Odvoz starého nábytku na sběrný dvůr

Často se stává, že starý nábytek způsobuje svým majitelům spoustu nepříjemností. Obzvláště těm, kteří žijí v bytech, kde není obytný prostor vždy velký. Jedinou možností v takových situacích je shromáždit nábytek ve sklepě, což však problém nevyřeší. Stěhovací firma Náklaďáček nabízí službu vyklízení bytu, naši pracovníci odvezou nepotřebný nábytek k likvidaci na sběrný dvůr.

Garantujeme provedení dohodnutých prací včas. Pokud chcete zanechat poptávku na stěhování nábytku v Praze a získat cenovou nabídku našich služeb, neváhejte nás kontaktovat.

    Vyklízení kanceláří

    Seznam námi nabízených služeb zahrnuje celou řadu služeb, které mohou uspokojit všechny potřeby zákazníků.
    Jsme připraveni spolupracovat s firemními klienty. Zkušenosti našich zaměstnanců umožňují stěhovat nábytek i z velkých kancelářských prostor.

    Poptávka na stěhovací služby

    Snažíme se poskytovat nejkvalitnější služby stěhování nábytku (jak pro kanceláře, tak i pro domácnosti), vynakládáme veškeré úsilí na to, aby naši zákazníci byli s prací našich zaměstnanců spokojeni. Naši zaměstnanci jsou připraveni odvézt váš starý nábytek v jakémkoli množství a jakéhokoli druhu. Práci provádíme rychle, v přísném souladu s dohodami se zákazníkem. Klienti naší společnosti:

    • Mají přístup k dalším službám, jako je skladování a montáž nábytku;
    • získají záruku na vysokou kvalitu práce;
    • Objednat si služby za konkurenceschopné ceny;
    • Mohou si vybrat jednu společnost pro vše, co potřebují.
    Obraťte se na nás, rádi vám pomůžeme!

    Kontaktujte nás přes:

    Email: Info@nakladacek.cz
    Telefon: +420 777 323 771
    Sociální sítě: Facebook
    BOKAS Transfer s.r.o.
    Krymská 227/29, 101 00 Praha 10
    IČO: 21047197
    v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 396152

    Made on
    Tilda