nakladacek.cz

Stěhování uměleckých předmětů V Praze

Umění pomáhá lidem duchovně se rozvíjet. Umělecké předměty, jako jsou například obrazy, mají nejen inspirovat k morálnímu chování, či zdobit interiéry, ale také pomáhají tvůrci vyjádřit sebe sama. Někteří lidé rádi sbírají starožitnosti, včetně obrazů, které jsou cenné jak z kulturního a historického hlediska, tak i z hlediska hodnoty. Často jsou tyto předměty vzhledem ke svému stáří velmi křehké snadno poškoditelné. Jejich přeprava se pro majitele stává věcí velmi obtížnou, jelikož pro jejich úspěšnou přepravu jsou nezbytné opatrnost, trpělivost, ale i správný postup jednotlivých kroků.

Bezpečná přeprava uměleckých děl je možná s pomocí týmu od "Náklaďáček". Profesionální stěhováci a speciálně vybavená prostorná vozidla nám umožňují provádět práce všelijaké náročnosti.

Stěhování uměleckých děl a starožitností

Někdy, například z pracovních důvodů, je potřeba převézt kus uměleckého díla či jinou starožitnost. A to jak vnitrostátně, tak i do jiných evropských zemí. Stěhování takových předmětů za nežádoucích podmínek je velmi riskantní, jelikož jakékoli jejich poškození může mnohonásobně snížit jejich hodnotu, nebo dokonce zcela zničit.

    Přeprava uměleckých děl do zahraničí

    U nás si můžete přepravu uměleckých předmětů objednat tak, že nás kontaktujete přes telefon, nebo zanecháte poptávku ve speciálním formuláři. Jsme připraveni převézt cenné předměty a zaručit, že budou dovezeny zcela nepoškozené, a to díky použití kvalitních balicích materiálů, mezi které patří:

    • Ochranné držáky, které dodávají konstrukci potřebnou tuhost;
    • Kartonové trubky, které chrání drobné předměty před případnými mechanickými nárazy;
    • Kraftová lepenka;
    • Vlnitou lepenku.

    Balení a přeprava obrazů

    Naši zaměstnanci mají velké zkušenosti s přepravou křehkých předmětů. Dodržují všechny náležité normy, aby se předešlo poškození majetku zákazníka. Stěhovací firma Náklaďáček má mezi klienty dobrou pověst, a abychom si nadále udrželi vedoucí postavení v tomto sektoru, zaměstnanci pravidelně procházejí speciálním školením.

    V případě stěhování uměleckých předmětu do zahraničí disponujeme vším potřebným. Zaručujeme, že vaše uměleckého díla, ať už významný obraz či antikvariát, bude doručen rychle a nepoškozen , ale i za přijatelnou cenu. Naši pracovníci se postarají o spolehlivé zabalení uměleckého díla, určeného k odvozu do zahraničí, abychom naše klienty ochránili před možnými nepříjemnými situacemi. Zvláště velké předměty jsou baleny do speciálních dřevěných beden, které odpovídají normám mezinárodní přepravy.

    Poptávka na stěhovací služby

    Náklaďáček poskytuje širokou škálu služeb spojených se stěhováním či přepravou vašeho majetku. Specialisté z naší firmy jsou připraveni vzít na sebe zodpovědnost při stěhování jakéhokoli typu uměleckého díla nebo antikvariátu.
    Spolupráce s námi je transparentní a ceny za stěhovácí služby jsou jedny z nejlepších na trhu.
    Neváhejte nás kontaktovat a zjistěte více o našich aktuálních nabídkách.

    Kontaktujte nás přes:

    Email: Info@nakladacek.cz
    Telefon: +420 777 323 771
    Sociální sítě: Facebook
    BOKAS Transfer s.r.o.
    Krymská 227/29, 101 00 Praha 10
    IČO: 21047197
    v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 396152

    Made on
    Tilda