nakladacek.cz

Montáž a demontáž nábytků v Praze

Nábytek je důležitou součástí domácnosti, kanceláře a všech ostatních místností, ve kterých se často pohybují lidé. Díky nábytku je místnost obyvatelná a použitelná. Při stěhování nebo nákupu nového nábytku do stávající domácnosti se nezřídka stává, že je třeba nábytek znovu sestavit. Jedná se o obtížný, časově náročný proces, který lze správně provést pouze tehdy, pokud má osoba provádějící montáž správné nářadí a zkušenosti s prováděním takových prací.

Společnost Náklaďáček shromáždila tým profesionálů s rozsáhlými zkušenostmi v této oblasti, aby organizoval činnosti zaměřené na rychlou a kvalitní montáž a instalaci nábytku v Praze a okolí.

Profesionální montáž nábytku Praha

V dnešní době je flexibilita nabídky služeb vyžadována ve všech oblastech lidské činnosti. Náš profesionální servis montáže nábytku může svým zákazníkům nabídnout nejvhodnější možnosti produktivní a ziskové spolupráce, založené na splnění všech požadavků zákazníka. Zaručujeme:

 • Práce budou provádět výhradně zkušení pracovníci;
 • Členové našeho týmu mají veškeré potřebné nářadí pro profesionální montáž a instalaci bez poškození prvků interiéru;
 • Veškeré práce budou dokončeny v dohodnutém termínu;
 • Kompetentnost našich pracovníků bez ohledu na množství práce;
 • Konkurenceshopné ceny.

   Převoz nábytku

   Naše služby jsou ideální pro ty, kteří plánují nákup nábytku a jeho následnou montáž. Díky zkušenostem našich odborníků jsme schopni nabídnout kvalitní služby demontáže, montáže a stěhování nábytku jak soukromým osobám, tak i firemním zákazníkům. V případě nutnosti stěhování dopravíme veškerý nábytek na zákazníkem zvolené místo.

   Montáž postele

   Vysoká úroveň odbornosti našich pracovníků zajišťuje, že všechny potřebné práce budou provedeny rychle, kvalitně a v souladu s vašimi individuálními požadavky. Jsme schopni sestavit:

   • Postele jakékoliv složitosti;
   • šatní skříně různých velikostí;
   • police;
   • kuchyně jakéhokoli výrobce;
   • Stoly atd.

   Poptávka na stěhovací služby

   Neustále se snažíme, aby námi nabízené služby se stále zlepšovaly. Profesionální montáž nábytku v Praze a další služby včetně stěhování si můžete vyřídit telefonicky. Naši konzultanti se zákazníky vždy rádi pohovoří a přizpůsobí se individuálním požadavkům.

   Pro zadání poptávky a získání cenové nabídky na montáž a demontáž nábytku nás neváhejte kontaktovat kterýmkoliv způsobem uvedeným níže.

   Kontaktujte nás přes:

   Email: Info@nakladacek.cz
   Telefon: +420 777 323 771
   Sociální sítě: Facebook
   BOKAS Transfer s.r.o.
   Krymská 227/29, 101 00 Praha 10
   IČO: 21047197
   v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 396152

   Made on
   Tilda