nakladacek.cz

Manžel na hodinu v Praze

Domácí práce jsou nezbytnou součástí života každého člověka. Některé z nich lze zvládnout svémpomocí během několika minut, jiné vyžadují seriózní přístup, spoustu času a úsilí. Ne každý má možnost, dovednost či chuť nainstalovat spínač, pověsit obraz, zapojit sporák v kuchyni nebo cokoli jiného.

V takových případech je služba manžel na hodinu od firmy Náklaďáček nezbytná pro všechny, kteří se chtějí vyhnout domácím pracím spojeným s drobnými opravami a instalacemi a svěřit je zodpovědným a zkušeným lidem.

Drobné opravy v domácnosti

Sestavili jsme tým zkušených opravářů různých specializací do jednoho uceleného týmu, který poskytuje služby týkající se:

 • Opravy a instalace zařízení v sanitárních zařízeních;
 • Instalace a montáž nábytku a dodávky nábytku;
 • zapojování a instalace elektrického vybavení kuchyní, koupelen atd..;
 • montáž televizorů na zeď, upevnění lustrů atd.

   Hodinový manžel

   Služby manžela na hodinu v Praze jsou orientovány na klienta. Snažíme se, aby u nás objednané drobné opravy byly provedeny rychle a kvalitně. Naše služby jsou k dispozici kdykoli, kdy to zákazníkovi vyhovuje.

   Zavedli jsme službu, která si klade za cíl vyjít vstříc potřebám zákazníka. Službu hodinového manžela je možné objednat kterýkoli den v týdnu. Zaručujeme, že požadovaný řemeslník přijede co nejdříve. Zařidit si termín můžete telefonicky.

   Naši odborníci

   Vlastností našeho přístupu je, že jsme vysoce orientováni na zákazníka. Vážíme si času lidí, kteří potřebují pomoc, a snažíme se jim nabídnout co nejlepší podmínky pro spolupráci. Při kontaktu s firmou Náklaďáček může zákazník očekávat:

   • Vysokou profesionalitu pracovníků, kteří přijedou do domácnosti provést práci;
   • Konkurenceschopné ceny všech nabídek, které jsou zákazníkům k dispozici;
   • Flexibilitu v rámci spolupráce - zájem zákazníka je na prvním místě.

   Stěhovací služby v Praze

   Pokud potřebujete urgentně pomoci s prací, na kterou nemáte čas, neváhejte nás kontaktovat. Naši konzultanti přijmou vaši žádost, poskytnou vám podrobné informace o všech dostupných službách, informují vás o ceně práce a v co nejkratší naplánují termín stěhování.

   Kontaktujte nás a objednejte si službu manžela na hodinu nebo získejte cenovou nabídku na jakoukoli jinou službu. Vše zvládneme rychle a hlavně kvalitně.

   Kontaktujte nás přes:

   Email: Info@nakladacek.cz
   Telefon: +420 777 323 771
   Sociální sítě: Facebook
   BOKAS Transfer s.r.o.
   Krymská 227/29, 101 00 Praha 10
   IČO: 21047197
   v obchodním rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 396152

   Made on
   Tilda